Gabinet stomatologiczny

Albadent rzeszów

Nasz gabinet stomatologiczny Albadent oferuje swoje usługi dentystyczne w Rzeszowie już 30 lat. Wieloletni staż pracy naszych lekarzy skutkuje indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i jego problemu, dzięki czemu usługi stomatologiczne jakie oferujemy są na najwyższym poziomie. 

Przy pomocy specjalistycznych sprzętów diagnostycznych, jak mikroskop endodontyczny, sprzęt radiologiczny, skaner wewnątrzustny – jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem, dokładnie go zdiagnozować i zaplanować leczenie. Pełne pasji i zaangażowania podejście naszych lekarzy sprawi, że już nie będziesz się obawiać gabinetów stomatologicznych i dentystów.

Zaufaj naszym lekarzom, ich doświadczeniu i nowoczesnym sprzętom, a wszystkie Twoje problemy stomatologiczne odejdą w zapomnienie.

Oferujemy nowocześnie wyposażone gabinety:

  • chirurgiczno-implantologiczne,

  • endodontyczne (pozwalające przeprowadzać zabiegi przy pomocy mikroskopu),

  • ogólnostomatologiczne,

  • ortodontyczne,
  • przeznaczone dla najmłodszych pacjentów.

Nasza oferta

Każdy z naszych lekarzy specjalizuje się w innej gałęzi stomatologii.
Dzięki temu, możemy zaoferować Państwu pomoc w takich dziedzinach jak:

implantologia

NASZ ZESPÓŁ

Nasz wyspecjalizowany zespół lekarzy uczestniczy w wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i sympozjach by podnosić własne kwalifikacje dla jeszcze lepszego, rzetelniejszego i szybszego rozwiązywania problemów naszych pacjentów, którzy cenią sobie nowoczesność, komfort i bezbolesne leczenie.

Wykwalifikowana kadra pracownicza to wizytówka naszej kliniki. Poznaj naszych lekarzy i ich specjalizacje!

albadent zespół
Scroll to Top