POMOC
BÓLOWA

Konsultacja stomatologiczna

Każdy chociaż raz w swoim życiu doświadczył bólu zęba. Przyczyn może być wiele. Najważniejsze, że w naszym gabinecie doświadczeni lekarze przy pomocy profesjonalnych sprzętów do diagnostyki obrazowania są w stanie zaradzić nawet w najcięższych przypadkach!

Jeśli borykasz się z bólem zęba, pojawiła się ropa, uszczerbał bądź ukruszył Ci się ząb albo jeśli miałeś wypadek i chcesz sprawdzić swoje uzębienie, zapisz się do nas na konsultację stomatologiczną!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • konsultacja stomatologiczna
  • pomoc przy nagłym bólu zęba
  • pomoc przy złamanym zębie
  • bezbolesne leczenie zębów

nasza oferta

POMOC BÓLOWA

pomoc bólowa

KONSULTACJA STOMATOLOGICZNA

pomoc bólowa

POMOC PRZY NAGŁYM BÓLU ZĘBA

pomoc bólowa

POMOC PRZY ZŁAMANYM ZĘBIE

pomoc bólowa

BEZBOLESNE LECZENIE ZĘBÓW

BEZBOLESNE LECZENIE ZĘBÓW

Strach towarzyszący wizytom u dentysty odchodzi w zapomnienie. Postęp techniki i jakości środków znieczulających w medycynie, a co za tym idzie w stomatologii drastycznie się zamienił w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Kiedyś stosowany tylko w przypadkach leczenia kanałowego i ekstrakcji zębów, teraz standardem jest wykonywanie znieczulenia nawet przy leczeniu mniejszych ubytków zębów.

Stosując odpowiednie metody znieczulenia miejscowego, leczenie i usuwanie zębów staje się bezstresowe i całkowicie bez bólu. Najważniejszy jest dla nas komfort pacjenta. Wielu naszych pacjentów, również tych najmłodszych z chęcią wraca na fotele stomatologiczne gabinetu Albadent.

leczenie zębów bezbolesne
pomoc bólowa

LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

By ustrzec się od bólu zęba, pierwszą i podstawową kwestią jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Szczotkowanie zębów po każdym posiłku i nitkowanie przestrzeni międzyzębowych jest pierwszym krokiem, by ustrzec się od bólu. Bardzo ważne jest zgłaszanie się na rutynowe wizyty kontrolne, gdzie lekarz stomatolog zawczasu jest w stanie zdiagnozować problem, zanim jeszcze pojawi się ból zęba.

Jeśli już zaczną się pojawiać dolegliwości bólowe, nasz dentysta będzie w stanie udzielić pierwszej pomocy stomatologicznej, w razie potrzeby przepisać odpowiedni antybiotyk, a także zdiagnozuje, wykryje i usunie przyczynę bólu.

Jeśli tylko zaczniesz odczuwać choćby delikatne dolegliwości bólowe zęba, zgłoś się do swojego stomatologa, lub skorzystaj z usług wzbudzającego Twoje zaufanie gabinetu stomatologicznego, lub dentysty. W przypadku braku podjęcia leczenia zęba, w którym pojawił się stan zapalny, może pojawić się potrzeba wykonania leczenia kanałowego, a w ekstremalnych przypadkach, nawet usunięcia zęba, co może doprowadzić do konieczności wprowadzenia implantu w miejsce usuniętego zęba.

Nie zwlekaj z wizytą u stomatologa, im szybsze rozpoznanie, tym większe szanse na udane leczenie. 

Scroll to Top