Turystyka
stomatologiczna

Dla podróżujących

Turystyka stomatologiczna to połączenie zwiedzania i leczenia stomatologicznego. Trend ten jest coraz bardziej popularny w Europie. Turystyka stomatologiczna to przede wszystkim duża oszczędność pieniędzy. Zabiegi dentystyczne w naszym gabinecie Albadent są wykonywane na bardzo wysokim poziomie, a cena jest niższa niż za granicą, nawet do 70%.

Pacjenci korzystający z naszych usług przyjeżdżają m.in. z takich krajów jak Anglia, Niderlandy, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone, Kanada, Dania, Włochy, Irlandia, Norwegia, Izrael i wiele więcej. Nasi lekarze stomatolodzy znają biegle język angielski, więc nie musisz się obawiać nieporozumień.

Wielu pacjentów z zagranicy nam zaufało, zaufaj i Ty!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jeżeli zależy Ci na możliwie jak najszybszym terminie wizyty, wykonaniu zabiegów w maksymalnie krótkim czasie, fachowej pomocy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem i jakości usług w najwyższym standardzie, nasz gabinet jest właśnie dla Ciebie!

albadent turystyka stomatologiczna

nasza oferta

Turystyka stomatologiczna

wybielanie-zebow

SZYBKIE TERMINY WIZYT

wybielanie-zebow

KOMPLEKSOWE LECZENIE

wybielanie-zebow

PRACOWANIA RTG

wybielanie-zebow

DOGODNA LOKALIZACJA

ALBADENT PRZYJAZNY PODRÓŻUJĄCYM

W Gabinecie Stomatologicznym Albadent w Rzeszowie proponujemy pacjentom, którzy na krótko odwiedzają Polskę, wiele udogodnień. Oprócz fachowej obsługi stomatologicznej możecie Państwo liczyć na moc atrakcji turystycznych Rzeszowa, które będą doskonałym dopełnieniem przyjazdu do naszego gabinetu. Ofertę kierujemy zwłaszcza do podróżnych, którzy mogą skorzystać z tanich lotów do Rzeszowa (Jasionki) liniami Ryan Air, Wizz Air oraz PLL LOT. Lotnisko Rzeszów Jasionka oferuje tanie loty z i do takich miast jak: Bristol, Dublin, East Midlands, Eindhoven, Hurghada, Londyn, Manchester, Nowy Jork. PLL Lot oferuje również częste loty z i do Warszawy, gdyby Państwo nie mieli bezpośredniego lotu do Rzeszowa.

Lotnisko w Krakowie posiada również bardzo dużo połączeń międzynarodowych. Dzięki bliskiej odległości i autostradzie szybko dojadą Państwo do Rzeszowa i zrealizują marzenie o pięknym uśmiechu. Na specjalne życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa transport z lotniska (zarówno w Jasionce, jak i w Krakowie) bezpośrednio do naszego gabinetu.

turystyka dentystyczna
turystyka stomatologiczna w rzeszowie

LECZENIE ZĘBÓW NA URLOPIE

Rozumiejąc jak cenny jest dla Państwa czas, maksymalnie skróciliśmy nie tylko okres oczekiwania na wizytę, ale i leczenia stomatologicznego. Zabiegi np. leczenie kanałowe i zachowawcze oraz zabiegi implantologiczne (pełną diagnostykę, wykonanie zbiegu chirurgicznego i uzupełnienia zębów) wykonujemy w czasie jednej do dwóch zaplanowanych wizyt.

Przy umawianiu wizyty prosimy o podanie terminu przyjazdu do Rzeszowa i długości pobytu w celu zaplanowania Państwa leczenia.

NA CO MOŻESZ U NAS LICZYĆ

  • Szybkie terminy wizyt.
  • Kompleksowe leczenie stomatologiczne – usuwanie zębów, resekcje, implantologia i protetyka implantologiczna, leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, leczenie zachowawcze, protetyka – odbudowy kompozytowe i ceramiczne, estetyka stomatologiczna – wybielanie i licówki/korony, profilaktyka – higienizacja
    A TO WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU!
  • Nasz gabinet posiada pracownię RTG – wykonywanie takich zdjęć jak: pantomogrm, cefalogram, RTG punktowe w systemie cyfrowym (minimalna dawka promieniowania), tomografia komputerowa.
  • Dzięki świetnej lokalizacji gabinetu – centrum Rzeszowa, bez problemu dojedziesz do nas bezpośrednio z Lotniska w Jasionce, ze stacji PKP lub PKS, czy Twojego hotelu. Dogodna lokalizacja umożliwi Ci połączenie leczenia stomatologicznego ze zwiedzaniem naszego urokliwego miasta, czy odpoczynkiem w runku Rzeszowa, na który można dojść spacerkiem w 15-20min.
leczenie zębów na urlopie

Wypożyczalnia samochodów

Wynajem apartamentów

Hotele w Rzeszowie

Współpracujemy również z prywatnymi właścicielami apartamentów oraz hotelami w różnym standardzie w Rzeszowie. Jesteśmy w stanie Państwu pomóc w organizacji pobytu w Rzeszowie.

Wszystkich zainteresowanych leczeniem zębów w naszym gabinecie Albadent zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Scroll to Top